Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miastku na kąpieliskach którymi zarządza prowadzi wypożyczalnię sprzętu wodnego. Wypożyczalnia funkcjonuje zwykle w sezonie wakacyjnym w terminie od 01 lipca do 31 sierpnia. Sprzęt którym obecnie dysponujemy to kajaki 2-osobowe z laminatu, rowerki wodne, a także deski SUP (stand up paddle) o różnej wyporności 1-3 osobowe oraz tratwę pompowaną z której może korzystać jednocześnie do 4 osób. Posiadamy również sprzęt do nauki pływania w postaci desek basenowych i makaronów oraz sprzęt rekreacyjno-sportowy typu piłki, ringo, bule, sprzęt do badmintona i wiele innych. Można z nich korzystać za niewielką opłatą nad Jeziorem Lednik oraz Głębokie. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu poza sezonem na doby. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Można również u nas wypożyczyć:

  • zestaw nagłaśniający – 2 kolumny aktywne renomowanej firmy RCF art 712a mk 4 x2 1400 wat + statywy + pokrowce, obsługiwane za pomocą miksera Novox M10 usb/sd player
  • podium drużynowe okrągłe (kolor czerwony)
  • termosy gastronomiczne z pompką - pojemność 5 l (3szt.)
  • termos okrągły z uchwytami – pojemność 25 l (2szt.)
  • sprzęt sportowy do imprez plenerowych: szczudła, gry zręcznościowe, piłki, lina, skakanki i wiele innych.
  • Barierki estradowe 150x110x50 cm kolor żółty (8szt.)
Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu ustalenia zasad współpracy, warunków wypożyczenia i ustalenia wysokości opłat. Wkrótce ukaże się cennik. W razie pytań prosimy o kontakt.
Przetłumacz >>
Skip to content